loadingimg

Wczytuję dane...
 • Realizacja zamówienia: 24 godziny

0.0 / 0
Skin CS:GO FadeCase Karambit Elite Slaughter replika kolekcjonerska
159,00 PLN
Produkt dostępny!
2 szt.
 • Opis produktu
 • Dane techniczne
 • Opinie Klientów

FADECASE KARAMBIT ELITE

Skins get real. 

Dziś jest ten dzień w którym, będziesz mógł spełnić swoje marzenie o prawdziwej replice noża z gry CS:GO. Firma FadeCase stworzyła dla was repliki noży z gry z dbałością, w restrykcyjnie sprawdzanej produkcji oraz z użyciem najwyższej jakości materiałów. Celem firmy FadeCase jest, aby wygląd repliki był jak najbardziej zbliżony do noży z gry, idealny dla miłośników CS:GO i kolekcjonerów.

 

JAKOŚĆ

Nasze produkty przechodzą szereg testów jakości i są produkowane przez wykwalifikowanych rzemieślników. Każdy z naszych noży to starannie wyselekcjonowanych model, który spełnia nasze wymogi jakości. Noże replik są inspirowane grą CS: GO, a wykonane są z najlepszych materiałów, między innymi stali nierdzewnej.

 

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Pamiętaj, że każda z naszych replik to przedmiot kolekcjonerski. Traktuj go odpowiedzialnie i używaj z rozwagą.

  
 

REPLIKI

Repliki FadeCase są łatwe do rozpoznania, zwłaszcza dla graczy CS: GO. Nie przegap okazji i zamów swój ulubiony nóż już dziś!

Fadecase Elite

Seria ELITE to prawdziwa, elitarna jakość. Pełny rozmiar noży w skali 1:1, lepsze wykonanie z jeszcze lepszych jakości materiałów i lepsze wykończenie ostrza! Dodatkową cechą serii Elite jest płytka "NameTag" z unikatowym kolekcjonerskim numerem seryjnym. Nie znajdziesz nigdzie na świecie dwóch takich samych noży!


Fadecase Karambit

Karambit jest jednym z najbardziej cenionych noży w grze. Oferujemy oryginalną replikę w wielu różnych wzorach, a wszystko to w jakości Factory New (FN).
 

Historia Karambita

Uważa się, że Karambit wywodzi się spośród ludu Minangkabau, pochodzącego z terenów zachodniej Sumatry, gdzie, zgodnie z tamtejszym folklorem, jego kształt inspirowany był szponami wielkich kotów żyjących w okolicy. Jak w większość broni w regionie, był pierwotnie przeznaczony do użytku rolniczego. Kiedy jego przeznaczenie stało się bardziej militarne, ostrze zostało bardziej zakrzywione, aby zmaksymalizować potencjał cięcia. Poprzez ciągle rosnącą sieć handlową w Indonezji i bliskim kontaktom z krajami sąsiadującymi, Karambit ostatecznie został rozpowszechniony na terenach Kambodży, Laosu, Malezji, Birmy, Tajlandii i Filipin.

Kulturowo Karambit był przedmiotem kultu w społeczeństwie Javy z powodu jego historii jako broni chłopstwa, w przeciwieństwie do kesatria (klasa wojowników), którzy zostali przeszkoleni w Keratonie lub pałacu. Europejskie źródła podają, że wojownicy Indonezyjscy uzbrojeni byli w kris u talii lub z tyłu oraz we włócznie, która była ich główną bronią, podczas gdy kerambit używany był w ostateczności, gdy inne bronie zostały utracone w walce. Dodatkowo, był niezwykle popularny wśród kobiet, które wiązały broń w swoich włosach na wypadek potrzeby samoobrony. Nawet dzisiaj, wiele rodowych mieszkańców, traktuje go jako kobiecą broń. Słynni wojownicy Bugis z gór Sulawesi byli znane ze swojego uznania do kerambitów. Dziś jest to jedna z głównych broni silat i jest powszechnie stosowana w filipińskich sztukach walki.

Pozornie kerambit przypomina arabski sztylet jambiyah ale tak naprawdę nic ich nie łączy. Jambiyah powstał jako broń i służy jako wyznacznik statusu społecznego, często wykonany przez wykwalifikowanych rzemieślników i jubilerów z użyciem kamieni i metali szlachetnych, natomiast kerambit był i nadal pozostaje ozdobą i symbolem skromnego farmera jako użyteczne narzędzie.

Specyfikacja:

 • Długość: 21 cm
 • Zawartość: Nóż wraz z ochronna pochwą. STOJAK NIE JEST CZĘSCIĄ ZESTAWU I NALEŻY GO ZAKUPIĆ ODDZIELNIE
 • Wykończenie: Stal nierdzewna typ 420, Włókno szklane, design RedDot, wykończenie ostrza na szklany połysk z certyfikatem klasy C
 • Płytka z unikalnym numerem seryjnym

  • EAN: 
  • Kod_producenta: 
Polecamy

<BODY><script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=9870926e-4614-4696-bc46-2ccab83e9818';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script></BODY>

Naturalny energetyk dla graczy


Zero cukru, zero kofeiny, zero tauryny, bez GMO!

od 3,00 zł!
więcej