loadingimg

Wczytuję dane...
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Realizacja zamówienia: 24 godzin

0.0 / 0
FadeCase Podkładka TWC
107,00 PLN
Produkt Niedostępny, zapytaj telefonicznie o dostępność.
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

FADECASE MOUSEPADSkins get real. 


Dziś jest ten dzień, w którym będziesz mógł spełnić swoje marzenie o prawdziwej replice noża z gry CS:GO. Firma FadeCase stworzyła dla was repliki noży z gry z dbałością, w restrykcyjnie sprawdzanej produkcji oraz z użyciem najwyższej jakości materiałów. Celem firmy FadeCase jest, aby wygląd repliki był jak najbardziej zbliżony do noży z gry, idealny dla miłośników CS:GO i kolekcjonerów.

 

Podkładki Fadecase

Zespół FadeCase stworzył dla was kolejną generację podkładek pod mysz z waszymi ulubionymi skinami. Podkładka jest perfekcyjnie wykonana z bardzo wytrzymałego materiału, a przy tym zachowując swoją elastyczność i gładkość materiałowych podkładek dla maksymalnej precyzji, dokładności i stabilności.


 

<BODY><script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=9870926e-4614-4696-bc46-2ccab83e9818';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script></BODY>

Naturalny energetyk dla graczy


Zero cukru, zero kofeiny, zero tauryny, bez GMO!

od 3,00 zł!
więcej