loadingimg

Wczytuję dane...
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Realizacja zamówienia: 24 godzin

4.6 / 5
FadeCase Flip Elite Doppler Phase 2
199,00 PLN
Produkt Niedostępny, zapytaj telefonicznie o dostępność.
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

FADECASE FLIP ELITE
Skins get real. 

Zakup możliwy tylko dla osób pełnoletnich lub za zgodą opiekuna!

Do każdego noża, otrzymasz gratis w postaci opaski AIM FROM POLAND o wartosci 10 zł
Dziś jest ten dzień, w którym będziesz mógł spełnić swoje marzenie o prawdziwej replice noża z gry CS:GO. Firma FadeCase stworzyła dla was repliki noży z gry z dbałością, w restrykcyjnie sprawdzanej produkcji oraz z użyciem najwyższej jakości materiałów. Celem firmy FadeCase jest, aby wygląd repliki był jak najbardziej zbliżony do noży z gry, idealny dla miłośników CS:GO i kolekcjonerów.

 

JAKOŚĆ

Nasze produkty przechodzą szereg testów jakości i są produkowane przez wykwalifikowanych rzemieślników. Każdy z naszych noży to starannie wyselekcjonowanych model, który spełnia nasze wymogi jakości. Noże replik są inspirowane grą CS: GO, a wykonane są z najlepszych materiałów, między innymi stali nierdzewnej.

 

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Pamiętaj, że każda z naszych replik to przedmiot kolekcjonerski. Traktuj go odpowiedzialnie i używaj z rozwagą.

  
 

REPLIKI

Repliki FadeCase są łatwe do rozpoznania, zwłaszcza dla graczy CS: GO. Nie przegap okazji i zamów swój ulubiony nóż już dziś!

Fadecase Flip

Flip jest symbolem noży składanych, które często są utożsamiane z początkiem 21 wieku. Oferujemy oryginalną replikę w wielu różnych wzorach, a wszystko to w jakości Factory New (FN).

Fadecase Elite

Seria ELITE to prawdziwa, elitarna jakość. Pełny rozmiar noży w skali 1:1, lepsze wykonanie z jeszcze lepszych jakości materiałów i lepsze wykończenie ostrza! Dodatkową cechą serii Elite jest płytka "NameTag" z unikatowym kolekcjonerskim numerem seryjnym. Nie znajdziesz nigdzie na świecie dwóch takich samych noży!

 

Specyfikacja:

  • Wykończenie: Stal nierdzewna, włókno szklane
  • Zawartość: Nóż wraz z ochronna pochwą. STOJAK NIE JEST CZĘSCIĄ ZESTAWU I NALEŻY GO ZAKUPIĆ ODDZIELNIE

Polecamy

<BODY><script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=9870926e-4614-4696-bc46-2ccab83e9818';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script></BODY>

Naturalny energetyk dla graczy


Zero cukru, zero kofeiny, zero tauryny, bez GMO!

od 3,00 zł!
więcej