loadingimg

Wczytuję dane...
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Realizacja zamówienia: 24 godzin

4.5 / 10
Gunnar Vertex / Amber
239,00 PLN
Produkt dostępny!
2 szt.
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

GUNNAR VERTEXZobacz więcej. Graj dłużej. Zapomnij o zmęczeniu. 

 

Witamy w cyfrowej generacji

Żyjemy w świecie bogatym w media o nieskończonych możliwościach. Wizualnie podłączeni do komputerów, tabletów, telefonów i gier – codziennie zaglądamy w otchłań cyfrowego świata, nie zwracając uwagi na sztuczne niebieskie światło. Godziny działania tego światła mogą zakłócić działanie całego organizmu, a w tym oczu, szyi, rytmu dobowego, poziomu serotoniny i pogorszyć ogólny stan zdrowia. Syndrom widzenia komputerowego [CVS], i staje się coraz większym problemem. Prawie 70 procent ludzi doświadcza cyfrowego zmęczenie wzroku w wyniku zwiększonego wykorzystania urządzeń cyfrowych. Ciągła ekspozycja na sztuczne światło może przyczyniać się do chorób związanych z oczami, takich jak zaćma bądź zwyrodnienie plamki żółtej.

 

Opatentowana technologia soczewek

Gunnar oferuje tylko i wyłącznie opatentowane rozwiązania technologiczne soczewek do komputera, zalecane przez lekarzy, aby chronić i wzmacniać Twój wzrok. Nasze niestandardowe i kompletne rozwiązanie łagodzi wszystkie typowe problemy związane z cyfrowym zmęczeniem oczu oraz redukuje wpływ sztucznego niebieskiego światła. Jako światowy lider w dziedzinie okularów komputerowych, Gunnar stworzył zaawansowany materiał soczewek, który zapewnia całkowity brak zniekształceń, a przy tym jest ultralekki i ergonomiczny. Wyjątkowa konstrukcja naszej soczewki wspomaga naturalne skupienie, zapewniając ostrzejszą i wyraźniejszą wizję, powodując mniejsze obciążenie mięśni rzęskowych, redukując przy tym skutki suchego oka. Ponadto niestandardowe odcienie i powłoki klasy Premium, skutecznie blokują sztuczne niebieskiego światło, promieniowanie UV i odblaski, chroniąc Twój cenny wzrok. Poprawa jasności, ostrości i Twojej ogólnej wydajności to nasze cele, aby sprostać potrzebom naszego pokolenia.

 

Projekt soczewki

Nasza opatentowana konstrukcja soczewki ograniczyć dostęp podmuchów powietrza do Twoich oczu, zwiększając wilgotność i zapobiegając podrażnieniom, w przeciwieństwie do wielu tradycyjnych okularów korekcyjnych. Taka konstrukcja zapewnia większą ostrość i łagodzi zmęczenie oczu.

 

Materiał soczewki

Materiał, którego użył Gunnar w produkcji soczewek, eliminuje zakłócenia wywołane zanieczyszczeniami i zamgleniami występującymi w gorszych materiałach. Wyjątkowo lekkie i trwałe soczewki zapewniają komfort jakiego nie zaznasz w tradycyjnych okularach.

 

Odcienie soczewek

Gunnar oferuje niestandardowe odcienie soczewek, filtrując przy tym niebieskie światło i promieniowanie UV w celu zwiększenia kontrastu i ochrony oczy. Przefiltrowane spektrum ma postać naturalnego światła, co minimalizuje zmęczenie.

 

Rodzaje odcieni

Gunnar Amber: odcień, który oferuje najlepsze wzmocnienie kontrastu i wydajności wizualnej przy jednoczesnej minimalizacji odblasków na ekranie przy minimalnym zniekształceniu części spektrum kolorów.


Nasza seria Crystalline: powłoka soczewki i ich wzór został zaprojektowany specjalnie dla grafików, redaktorów video / filmowych i twórców komputerowej wizualizacji, którzy wymagają idealnie odwzorowanego spektrum kolorów. Jeśli Twój zawód wymaga pracy z prawdziwymi kolorami, to ta soczewka jest dla ciebie.


Seria niespolaryzowana do użytku na zewnątrz: to odcień tworzący bardziej komfortowe i bogate doświadczenia wizualne dla każdego użytkownika swoich cyfrowych pociech przy naturalnym świetle.

 

Powłoka soczewek

Powłoki soczewek Gunnar zmniejszają odblaski światła w celu wyeliminowania rozproszenia wzroku i zmęczenia mięśni. Dodatkowo, zewnętrzna powłoka zapewnia zwiększoną trwałość i odporność na zarysowania.

 

Dlaczego okulary Gunnar?

Odciąża oczy.

Zmęczenie oczu, suchość oczu i bóle głowy są objawami spędzania zbyt wiele czasu przed ekranem komputera. Konstrukcja soczewek Gunnar wspomaga skupienie zapewniając ostrzejszy i wyraźniejszy obraz. Ta opatentowana technologia pozwala skupić się bardziej na obrazie, naturalnie redukując zmęczenie mięśni oczu.

Poprawa komfortu i koncentracji.

Nadmiar sztucznego światła może w znaczącym stopniu obciążać oczy. Gunnar doskonale sobie zdaje z tego sprawę i stworzył niestandardowe odcienie soczewek blokując ostre światło niebieskie i odblaski, tak aby Twoje oczy mogły wreszcie odpocząć. Graj dłużej. Pracuj wydajniej.

Chroni oczy.

Rozejrzyj się. Prawdopodobnie Twoje środowisko pracy wypełnione jest światłem fluorescencyjnym i szkodliwym przepływem powietrza. Opatentowana technologia Gunnar redukuje odblaski i zapobiega suchości oczu.

 

Wybierz swój styl

Oferujemy szeroką gamę oprawek okularowych i odcieni soczewek, aby dostosować się do Twojego stylu życia i specyficznych potrzeb. Bez względu czy potrzebujesz okularów do zwykłej pracy z komputerem, graniem bądź do użytkowania na zewnątrz. W naszej ofercie znajdziesz coś dla siebie.

Specyfikacja:

lens width: 53 mm | nose: 17 mm | front width: 129 mm | temple: 135 mm | weight: 22 grams 

Polecamy

<BODY><script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=9870926e-4614-4696-bc46-2ccab83e9818';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script></BODY>

Naturalny energetyk dla graczy


Zero cukru, zero kofeiny, zero tauryny, bez GMO!

od 3,00 zł!
więcej