loadingimg

Wczytuję dane...
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Realizacja zamówienia: 24 godziny

0.0 / 0
Sennheiser CX 300 II
99,00 PLN
Produkt Niedostępny, zapytaj telefonicznie o dostępność.
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

SENNHEISER CX 300 II


Sennheiser CX 300 II Precision to słuchawki dokanałowe stworzone z myślą o aktywnych użytkownikach, którym zależy na bardzo wysokiej jakości dźwięku. Wyglądają elegancko, ale co najważniejsze, są wygodne, nawet przy wielogodzinnym słuchaniu muzyki, a dodatkowo oferują doskonałe brzmienie. Charakteryzują się wyraźnymi, bardzo mocnymi basami, a równocześnie czystymi tonami średnimi i wysokimi.

 

Słuchawki dokanałowe Sennheiser CX 300 II Precision zapewniają najwyższą jakość dźwięku. Największe wrażenie robią niezwykle moce, ale równocześnie wyraźne basy. Nie gorzej wypada odbiór tonów średnich i wysokich, co razem przekłada się na perfekcyjne brzmienie. Słuchawki te nie tylko dobrze grają, ale też zapewniają kapitalną wygodę użytkowania. To propozycja przede wszystkim dla osób aktywnych, dlatego też producent zadbał o to, by słuchanie w ruchu było maksymalnie komfortowe. Udało się to osiągnąć dzięki lekkiej konstrukcji i zastosowaniu asymetrycznego przewodu o długości 120 cm. Nie trzeba obawiać się też o kompatybilność – słuchawki sprawnie współpracują z odtwarzaczami MP3, smartfonami, iPodami oraz przenośnymi konsolami do gier.

 

Słuchając ulubionej muzyki nie chcemy, by cokolwiek nam przeszkadzało. Słuchawki Sennheiser CX 300 II Precision gwarantują nam taki poziom komfortu. Zostały wyposażone w zaawansowaną technologię tłumienia dźwięku z zewnątrz – ani wiatr, ani zgiełk miasta nie zakłócą nam relaksu z utworami zapisanymi na playliście.

 

W swoich słuchawkach CX 300 II Precision firma Sennheiser zadbała o najwyższy poziom wygody użytkowania. Producent zdaje sobie sprawę z tego, że każde ucho jest inne i w przypadku tego urządzenia uniwersalność nie wchodzi w grę. W zestawie znajdziemy więc wymienne wkładki adaptacyjne w rozmiarach S, M i L, dzięki którym słuchawki zawsze będą dobrze leżeć w naszych uszach.

 

Prasa branżowa zwraca uwagę przede wszystkim na to, jak świetnie te niepozorne słuchawki radzą sobie z odtwarzaniem muzyki z bardzo wyraźnymi basami. Równocześnie te ostatnie nie zabijają pozostałych tonów, doskonale z nimi współgrając. Doceniają też obecność wymiennych wkładek oraz podróżnego pokrowca w zestawie.

 

Słuchawki Sennheiser CX 300 II Precision spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony użytkowników, jak i recenzentów. Ci drudzy chwalą je przede wszystkim za dobre, czyste brzmienie i bardzo dużą dynamikę dźwięku. Zwracają uwagę na nienaganną estetykę oraz najwyższy poziom wygody użytkowania. Po stronie plusów umieszczają także wysoką jakość mechanizmu wygłuszającego szumy z otoczenia, asymetryczny przewód oraz wysoką jakość wykonania.

Specyfikacja:

 • Pasmo przenoszenia min. [Hz] 19
 • Pasmo przenoszenia max. [Hz] 21000
 • Czułość [dB/mW] 113
 • Impedancja [ohm] 16
 • Sposób mocowania Dokanałowe
 • Wtyk 3.5 mm pozłacany
 •  
 • Mikrofon na przewodzie Nie
 • Długość przewodu [m] 1.2
 • Regulacja głośności nie

Polecamy

<BODY><script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=9870926e-4614-4696-bc46-2ccab83e9818';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script></BODY>

Naturalny energetyk dla graczy


Zero cukru, zero kofeiny, zero tauryny, bez GMO!

od 3,00 zł!
więcej