loadingimg

Wczytuję dane...
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Realizacja zamówienia: 24 godzin

1.0 / 11
Razer Atrox
739,00 PLN
Produkt dostępny!
2000 szt.
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Gry Arcade przeszły już długą drogę od dawnych czasów świetności czasów, które zapisane zostały na stałe w historii gier. Czasy, których wyznacznikiem była innowacyjność, oraz powodujące słodko-gorzkie wspomnienia minionych bijatyk na automatach wielu wygranych jak i przegranych. Godziny spędzone na tychże doskonaliły twoje umiejętności z każdym wrzuconym żetonem stawałeś się coraz lepszy, udawało się skleić więcej combosów i przejść kolejne wyzwania. Mając to wszystko na uwadzę Razer stworzył Atroxa arcadowy joystic pozwalający przypomnieć sobie dawne czasy spędzone w giercowniach.

Lata które minęły zaowocowały cała gamą doświadczeń zarówno przekazanych przez zawodników zawodowej sceny, jaki i tych grających od czasu do czasu. Praca społeczności Razera wzbogacona o tę wiedzę została uwieńczona ostatecznym narzędziem dla obecnych graczy konsol Xbox 360 Razer Atrox. Przetestowany w niezliczonej ilości sesji w fazie prototypu, modyfikowany oraz ulepszany przez inżynierów Razera ostatecznie przeszedł próbę setek godzin prób podczas beta-testów w swej ostatecznej formie nie zawodząc oczekiwań graczy. Pozwala na zaawansowaną modyfikację zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz dzięki łatwo dostępnym podzespołom Atrox otwiera się niczym walizka za pomocą dotknięcia przycisku. Wszystkie elementy Joystick, 10 przycisków oraz zewnętrzny panel mogą zostać zdemontowane, przerobione bądź wymienione na elementy zmodyfikowane według własnego uznania. A to dopiero początek.

Razer Atrox posiadając oryginalne przełączniki oraz osprzęt Sanwa Denshi, oraz autentyczną budowę arcadową staje się szczytowym osiągnięciem w segmencie arcade sticków. Jest nie tylko najlepszym wyborem dla każdego , kto chciałby zagrać w zaciszu swego domu, ale również sprosta najsurowszym wymaganiom które stawiają zawodowi gracze podczas oficjalnych turniejów na najwyższym poziomie.

Specyfikacja :

Platforma Microsoft XBOX 360
Liczba przycisków 10
Liczba osi analogowych 1
Złącza USB 2.0
Komunikacja Przewodowa

<BODY><script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=9870926e-4614-4696-bc46-2ccab83e9818';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script></BODY>

Naturalny energetyk dla graczy


Zero cukru, zero kofeiny, zero tauryny, bez GMO!

od 3,00 zł!
więcej