loadingimg

Wczytuję dane...
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Realizacja zamówienia: 24 godzin

0.0 / 0
Zalman Z3 Plus Biała
179,00 PLN
Produkt dostępny!
997 szt.
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Firma Zalman od czternastu lat dostarcza na polski rynek zdecydowanie najwyższej jakości obudowy, chłodzenie i zasilacze. Wiele już mówi za siebie fakt, iż producent ten ma więcej patentów z chłodzenia komputerów niż jakakolwiek inna marka na świecie. Dzisiaj Zalman wypuszcza na rynek Polski obudowy Z3 Plus. Nowe ciekawe towery są dostępne w kolorach czarnym i biało-czarnym. U góry z przodu znajdziemy szybki port USB 3.0, dwa porty USB 2.0, wyjście słuchawkowe, wejście mikrofonowe oraz regulator obrotów wentylatorów. Obok portów producent zrobił wygodne miejsce do położenia urządzeń takich jak telefon, pendrive czy dysk przenośny.

Na panelu przednim serii Z3 Plus mamy możliwość zamontowania do trzech napędów 5.25” oraz przy zrezygnowaniu z jednego slotu 5.25” można zainstalować w nim czytnik kart 3.5”. W środku mamy miejsce na cztery dyski 3.5” HDD lub pięć dysków 2.5” typu SSD (przy zastosowaniu adapterów z 3.5" na 2.5"). Obudowa mimo niskiej ceny jest wykonana z wysokiej jakości i grubej stali SECC oraz obsługuje wszystkie najnowsze płyty główne ATX lub microATX. W wersji Z3 Plus jest wbudowane tak zwane rusztowanie na wiatraki, które pozwala zamontować pod kątem w środku dodatkowe wentylatory i ustawić je w zależności od potrzeb na karty graficzne lub na procesor. Obudowa Zalman Z3 Plus jest pierwszą obudową na świecie z funkcją rusztowania.

Mimo niskiej ceny model Z3 Plus ma zainstalowane fabrycznie cztery ciche wentylatory z opatentowanymi wirnikami. W tym wentylator z przodu ma niebieskie podświetlenie, które wieczorem szczególnie daje ładny optyczny efekt. Maksymalna długość karty graficznej przy tej obudowie wynosi aż 360mm, a na dole praktycznie nie ma limitu na długość zasilacza ATX. Obudowa Zalman Z3 z antywibracyjnymi nóżkami, wentylowanymi slotami PCI, PCIe, wbudowanym kontrolerem obrotów oraz tylnymi otworami na zewnętrzne chłodzenie wodne, jest zdecydowanie przy tej cenie jednym z najlepszych wyborów i to bijących na łeb na szyję obudowy czasami droższe nawet o 100zł.


Dane techniczne:
Nazwa: Obudowa Zalman Z3 Plus - biała z oknem
Kod producenta: ZM-Z3-Plus-BK
Kolor: czarny
Wymiary: 192 x 465 x 430mm (szerokość x wysokosć x długość)
Waga 6 kg
Materiał: Mesh, Stal SECC, Plastik ABS
Obsługiwane płyty główne: ATX, microATX
Miejsce na zasilacz: Standardowy ATX (na dole)
Zainstalowane wentylatory:
1x 120mm (przód, wentylator z niebieskim LED)
2x 120mm (góra)
1x 120mm (tył)
Miejsce na wentylatory:
2x 120mm (przód)
2x 120mm (góra)
1x 120mm (tył)
Filtry przeciwkurzowe: Tak
Miejsce na dyski i napędy:
3x 5.25” (zewnętrzne)
1x 3.5” (zewnętrzne, zamiast 1x 5.25”)
4x 3.5” (wewnętrzne)
1x 2.5” (dodatkowo można za pomocą adapterów użyć zatok 3.5” na dyski 2.5")
Porty: (z przodu u góry)
1x USB 3.0
2x USB 2.0
1x Wyjście słuchawkowe
1x Wejście mikrofonowe
Sloty na karty rozszerzeń PCI, PCIe: 7 sztuk
Maksymalna długość kart graficznych: 360mm
Cechy dodatkowe:
System zarządzania kablami
Półka na małe rzeczy u góry
Wbudowany dwukanałowy kontroler obrotów wentylatorów
Panel boczny z oknem
Otwór montażowy na łatwy montaż chłodzenia na procesor
Antywibracyjne nogi
Wentylowane sloty PCI
Rusztowanie na dodatkowe wentylatory
Tylnie otwory na chłodzenie wodne

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<BODY><script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=9870926e-4614-4696-bc46-2ccab83e9818';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script></BODY>

Naturalny energetyk dla graczy


Zero cukru, zero kofeiny, zero tauryny, bez GMO!

od 3,00 zł!
więcej