loadingimg

Wczytuję dane...
  • Realizacja zamówienia: 24 godziny

5.0 / 1
HyperX Alloy Origins Aqua
369,01 PLN
420,00 PLN
Oszczędzasz: 50.99 PLN
Produkt dostępny!
1 szt.
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

HyperX Alloy Origins™ to trwała, kompaktowa klawiatura z niestandardowymi przełącznikami mechanicznymi HyperX, stworzona by zapewnić graczom zarówno styl, skuteczność jak i niezawodność. Zmieniaj ustawienia podświetlenia, twórz makra i reguluj tryb gry korzystając z oprogramowania HyperX NGENUITY. HyperX Aqua to przełączniki z wyczuwalnym oporem. W odróżnieniu od przełączników liniowych przy naciśnięciu stawiają lekki opór, który pozwala wyczuć, że klawisz „załapał”.

Pod względem hałasu i siły aktywacji przełączniki te plasują się pośrodku między przełącznikami liniowymi a przełącznikami z klikiem. Preferują je gracze, którzy potrzebują szybkich przełączników, jednak bardziej od szybkości cenią sobie precyzję. Przełączniki HyperX Aqua działają następująco: sposób działania - wyczuwalny moment zadziałania siła operacyjna - 45g punkt aktywacji - 1,8mm całkowita odległość - 3,8mm Korpus klawiatury Alloy Origins zbudowano w całości z aluminium, aby zapewnić trwałość i stabilność przy mocnych uderzeniach w klawisze.

Klawiaturę wyposażono także w nóżki służące do ustawienia trzech różnych poziomów nachylenia. Jest elegancka i kompaktowa, więc pozostawia więcej miejsca na ruchy myszą, a odłączany przewód USB-C ułatwia przenoszenie. HyperX NGENUITY to zaawansowane i wszechstronne oprogramowanie, za pomocą którego można dostosować klawiaturę HyperX do osobistych preferencji. Oprogramowanie umożliwia przypisywanie funkcji do klawiszy, rejestrowanie i zapisywanie makr, a także dostosowywanie podświetlenia. Dzięki HyperX NGENUITY masz pełną kontrolę nad Alloy Origins.

Twórcy programu pomyśleli też o bibliotece predefiniowanych ustawień, z której można szybko zainstalować odpowiednią konfigurację, aby błyskawicznie wskoczyć w sam środek akcji. Stwórz własne, spersonalizowane pokazy świetlne, zapisz je bezpośrednio w klawiaturze i zabierz ze sobą. Upewnij się, że wszystkie uderzenia klawiszy zostaną zarejestrowane, aby przypadkowo nie wypaść z gry w kluczowym momencie. Tryb gry, pełny anti-ghosting i N-key rollover z pewnością Ci w tym pomogą.

Specyfikacja techniczna :

Nazwa produktu HyperX Alloy Origins Aqua
Rodzaj klawiatury Przewodowa
Typ złącza USB
Kolor Czarny
Podświetlenie Wielokolorowe RGB
System operacyjny Mac OS X / Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
Cechy dodatkowe Rodzaj przełączników Mechaniczne - HyperX Aqua
Aluminiowa obudowa
Odłączany kabel USB
Wytrzymałość 80 mln kliknięć
Anti-Ghosting z pełnym N-Key Rollover
Gwarancja 24 miesiące

<BODY><script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=9870926e-4614-4696-bc46-2ccab83e9818';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script></BODY>

Naturalny energetyk dla graczy


Zero cukru, zero kofeiny, zero tauryny, bez GMO!

od 3,00 zł!
więcej