loadingimg

Wczytuję dane...
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Realizacja zamówienia: 24 godziny

3.8 / 12
Modecom Volcano Lanparty - Mechaniczna
218,00 PLN
Produkt dostępny!
1922 szt.
  • Opis produktu
  • Filmy video
  • Opinie Klientów

Outlet : opakowanie posiada ślady transportu

Produkt 100% nowy, nie był wyciągany z opakowani ani używany, pełna gwarancja 24 miesiącehttp://img.procpu.pl/allegrofoty/Modecom%20Lanparty/Lanparty_02_650x650.png

   Modecom Volcano Lanparty

      Klawiatura mechaniczna


- przełączniki mechaniczne Outemu Blue
- selektywne podświetlenie
- możliwość regulacji podświetlenia
- możliwość programowania profilów
- funkcje multimedialne
- kompaktowe wymiary
- odporny na ścieranie nadruk klawiszy
- przewód w oplocie
- system zarządzania przewodem
- materiały miłe w dotyku
- duża żywotnośćModecom Volcano Lanparty to solidna klawiatura dla graczy jak i do pisania. Zastosowano w niej mechaniczne przełączniki firmy Outemu w kolorze niebieskim. Przełączniki te cechuje bardzo duża żywotność, wysoka kultura pracy oraz specyficzny odgłos kliku podczas wciśnięcia.

Jak przystało na produkt dla graczy Modecom Volcano Lanparty posiada podświetlenie w kolorze czerwonym. Producent postarał się i każdy przycisk posiada swoją oddzielną diodę LED co znacznie zwiększa jakość iluminacji.
Aby zabawa z produktem szybko nam się nie znudziła to dodatkowo otrzymujemy bardzo wiele efektów podświetlenia oraz do 10 profilów z własnymi ustawieniami tego efektu.

Jak sama nazwa mówi Modecom Volcano Lanparty  produkt ten stworzono do użytkowania w domu jak i częstego zabierania na turnieje / imprezy gamingowe, klawiatura została pozbawiona sekcji numerycznej przez co jest mała i łatwo ją schować do plecaka czy torby podróżnej. Użytkownicy z mniejszą ilością miejsca na biurku też będą zadowoleni.

Modecom Volcano Lanparty  otrzymała specjalne nakładki na klawisze, które są nieścieralne. W praktyce oznacza to że czcionka będzie wyglądać zawsze tak samo i nie ulegnie wytarciu.

Produkt dla graczy taki jak klawiatura powinien cechować się jeszcze inną bardzo ważną funkcją a mowa tutaj o antyghostingu. Modecom Volcano Lanparty posiada pełny antyghosting dzięki czemu rozgrywka w Mortal Kombat na jednej klawiaturze nie stanowi żadnego problemu. Od teraz każde wciśnięcie nawet kilku klawiszy w tym samym momencie zostanie odnotowane przez klawiaturę.

Modecom Volcano Lanparty  to klawiatura dla graczy w pełni tego słowa znaczeniu, posiada wszystkie potrzebne funkcje oraz mechaniczne przełączniki o dużej żywotności.


Specyfikacja techniczna :

Model MODECOM VOLCANO LANPARTY
Typ klawiatury Mechaniczna
Liczba klawiszy 87
Układ klawiatury US
Układ klawiszy US
Rodzaj przełącznika Outemu Blue
Liczba klawiszy multimedialnych 12
Blokada klawisza Windows Tak
Anti-ghosting Tak, pełny
Podświetlenie LED, czerwone, regulowane
Długość przewodu 180 cm
Wymiary 358 × 138 × 38 mm
Waga 710 g
Przeznaczenie Dla graczy
Rodzaj Przewodowe
Gwarancja : 24 miesiące
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<BODY><script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=9870926e-4614-4696-bc46-2ccab83e9818';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script></BODY>

Naturalny energetyk dla graczy


Zero cukru, zero kofeiny, zero tauryny, bez GMO!

od 3,00 zł!
więcej