loadingimg

Wczytuję dane...
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Realizacja zamówienia: 24 godziny

3.7 / 91
Genesis Thor 300 TKL Outemu RED - Mechaniczna
159,00 PLN
Produkt dostępny!
497 szt.
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

https://img.procpu.pl/allegrofoty/Genesis%20Thor/banner-Thor300_TKL.jpghttps://img.procpu.pl/allegrofoty/Genesis%20Thor/1x.png

Genesis Thor 300 - Turniejowy mechanik dla każdego


Genesis Thor 300 to klawiatura mechaniczna w układzie TKL skierowana głównie dla graczy, którzy często podróżują na turnieje czy innego rodzaju imprezy LAN. Układ TKL pozwala też na użycie mniejszej ilości miejsca na biurku co może być złotym środkiem dla wielu graczy.

Genesis Thor 300 stworzono z bardzo solidnych materiałów co znacznie podwyższa jej walory wizualne jak i wydłuża czas użytkowania. Klawiatura jest bardzo miła w dotyku podczas pracy, nakładki są dobrze skrojone pod palce.

Klawiatura Genesis Thor 300 opiera się na przełącznikach mechanicznych OUTEMU. Dostęne są warianty z przełącznikami BLUE oraz RED.

Klawiatury oparte o przełączniki mechaniczne są dziś najbardziej pożądane i poszukiwane przez graczy oraz do pracy na codzień. Cechują się bardzo długą żywotnością do 50 milionów akcji oraz niesamowicie wysoką kulturą pracy.

Klawiatura Genesis Thor 300 na przełącznikach RED posiada białe podświetlenie a wersja na przełącznikach BLUE podświetla się na zielono.
https://img.procpu.pl/allegrofoty/Genesis%20Thor/2x.png
https://img.procpu.pl/allegrofoty/Genesis%20Thor/3x.png Genesis Thor 300 posiada aż 20 trybów podświetlenia skierowanych dla graczy praktycznie z każdego rodzaju gier od FPS, MOBA kończąc na RTS i Counter Strike : GO. Aby tego było mało możemy sami zaprogramować sobie swój własny styl podświetlenia.

Warto też zwrócić uwagę na jakość podświetlenia, która stoi na bardzo wysokim poziomie dzięki zastosowaniu pojedynczej diody LED dla każdego klawisza.
Genesis Thor 300 to klawiatura dla graczy dlatego nie mogło zabraknąć pełnego systemu ANTI-GHOSTING. System ten pilnuje aby każda akcja na klawiaturze została odzwierciedlona na ekranie komputera, nie pozwala na blokowanie się klawiatury gdy wciśniemy ich wiele jednocześnie.

Oprócz Anti-Ghostingu Genesis Thor 300 wyposażono również w system zarządzania przewodem.
https://img.procpu.pl/allegrofoty/Genesis%20Thor/5x.png
Specyfikacja techniczna :

Długość 356 mm
Szerokość 133 mm
Wysokość 39 mm
Długość przewodu 180 cm
Liczba klawiszy 87
Liczba klawiszy multimedialnych 12
Mechanizm klawiszy Mechaniczna (Outemu Red)
Klawisze multimedialne Tak
Mysz w komplecie Nie
Złącza USB 2.0
Komunikacja Przewodowa
Obsługiwane systemy operacyjne Win. XP, Win. Vista, Win. 7, Linux, Win. 8, Android 2.2 O.S, Windows 10
Profil Wysoki
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<BODY><script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=9870926e-4614-4696-bc46-2ccab83e9818';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script></BODY>

Naturalny energetyk dla graczy


Zero cukru, zero kofeiny, zero tauryny, bez GMO!

od 3,00 zł!
więcej