loadingimg

Wczytuję dane...
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Realizacja zamówienia: 24 godzin

3.4 / 18
Tesoro Aegis X3 Virtus Pro Limited
39,90 PLN
79,00 PLN
Oszczędzasz: 39.10 PLN
Produkt dostępny!
194 szt.
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Tesoro Aegis X3 Virtus Pro powstała z wykorzystaniem specjalnej tkaniny wytwarzanej w najnowszej technologii 3D, która nadaje włóknom dużą gęstość oraz niezwykle gładką fakturę. Cechy te pozwalają na uzyskanie lepszej czułości sensorów stosowanych w myszkach optycznych, jak i laserowych. Zewnętrzna powierzchnia oferuje tym samym wyjątkowo gładki ślizg, który w połączeniu z antypoślizgowymi właściwościami spodniej części podkładki w znaczący sposób poprawia komfort gry. Przyjemny w dotyku materiał zapewnia jednocześnie wygodne oparcie dla nadgarstka i równie  komfortowe użytkowanie myszki. W przeciwieństwie do modeli X1 oraz X2, których ostateczna forma wycinana jest przy użyciu lasera, wersje X3 oraz X4 podkładek Aegis wykańczane są w sposób ręczny.

Tesoro Aegis X3 Virtus Pro to limitowana wersja z nadrukiem w barwach jednego z najlepszych na Świecie zespołów Counter Strike : GO Virtus Pro.
 

producent Tesoro
wymiary 360 x 300 x 4 mm
materiał tkanina
kolor nadruk gamingu Virtus Pro
dodatkowe informacje spód wykonany z antypoślizgowej powłoki z gumy

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<BODY><script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=9870926e-4614-4696-bc46-2ccab83e9818';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script></BODY>

Naturalny energetyk dla graczy


Zero cukru, zero kofeiny, zero tauryny, bez GMO!

od 3,00 zł!
więcej