loadingimg

Wczytuję dane...
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Realizacja zamówienia: 24 godzin

3.5 / 2
Shootery Wszechczasów - Zestaw 4 gier na PC
19,90 PLN
Produkt dostępny!
306 szt.
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Shootery Wszechczasów to pakiet gier akcji stworzonych i wydanych przez studio CI Games, które wcześniej funkcjonowało pod nazwą City Interactive.

 

Daniem głównym zestawu Shootery Wszechczasów jest Alien Rage, czyli pierwszoosobowa strzelanka w uniwersum science-fiction, nastawiona na nieustanną eksterminację obcych za pomocą rozmaitych typów broni. Wzorem klasycznych przedstawicieli gatunku, rozgrywka jest liniowa, natomiast akcja nie zwalnia ani na moment. Kluczem do sukcesu jest zręczność gracza, który wielokrotnie musi zmierzyć się z wieloma przeciwnikami.

Shootery Wszechczasów to również okazja, by zagrać w Code of Honor 3: Stan Nadzwyczajny, SAS: Secure Tomorrow oraz Terrorist Takedown 2, czyli gry akcji osadzone w czasach współczesnych i traktujące o fikcyjnych konfliktach zbrojnych.

 

EDYCJA ZAWIERA 4 GRY:

 

Alien Rage

Code of Honor 3: Stan Nadzwyczajny

SAS: Secure Tomorrow

Terrorist Takedown 2

 

 

Wersja językowa: POLSKA - NAPISY [OKŁADKA - POLSKA, GRA - POLSKA]

Stan: NOWA / FOLIA

Wydanie: PUDEŁKOWE / NA PŁYCIE

WYMAGANY INTERNET: Tak, Konto STEAM

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<BODY><script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=9870926e-4614-4696-bc46-2ccab83e9818';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script></BODY>

Naturalny energetyk dla graczy


Zero cukru, zero kofeiny, zero tauryny, bez GMO!

od 3,00 zł!
więcej