loadingimg

Wczytuję dane...
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Realizacja zamówienia: 24 godzin

4.0 / 3
CM Storm Pitch Pro
125,00 PLN
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
  • Opis produktu
  • Opinie Klientówhttp://img.procpu.pl/allegrofoty/Cm%20Storm%20Pitch%20Pro/1x.jpg
CM Storm Pitch PRO to produkt dla każdego gracza. Nie ważne czy jesteś w podróży, czekasz w kolejce czy nerdzisz przed komputerem, słuchawki te pozwolą zanurzyć się w wirualny świat dosłownie wszędzie, są wszystkim czego potrzebujesz ! CM Storm Pitch PRO podłączysz do komputera, laptopa, smartfona, tabletu. W zestawie znajdziemy sporą ilość wyposażenia dodatkowego jak etui czy adapter  na mikrofon/słuchawki .

CM Storm Pitch PRO wykonano z bardzo wysokiej jakości materiałów w tym z aluminium dzięki czemu produkt ten jest bardzo odporny i wytrzymały, producent postawił na jakość przy rozsądnej cenie.

Oferowany przez CM Storm Pitch PRO dźwięk to kompromis między basem a sopranem do tego jest bardzo czysty i wyrazisty.

http://img.procpu.pl/allegrofoty/Cm%20Storm%20Pitch%20Pro/6.jpg
Wysokiej jakości mikrofon z pilotem sterowania
Mikrofon w systemie In-line czyli na przewodzie w słuchawkach CM Storm Pitch pozwala na toczenie rozmów ze smartfonu jak i komputera PC. System zbierania dźwięku pozwala nam nawet na odwrócenie głowy od mikrofonu a urządzenie i tak będzie wyłapywać dźwięk. Wbudowany pilot pozwala na kontrolę multimediów w urządzeniach mobilnych oraz komputerach.
http://img.procpu.pl/allegrofoty/Cm%20Storm%20Pitch%20Pro/3.jpg
Bogate wyposażenie
W zestawie ze słuchawkami producent przewidział całkiem sporo dodatków. W opakowaniu znajdziemy min. etui, zestaw dodatkowych pianek w różnych rozmiarach, adapter na 2 minijack do komputera PC, adapter do podróżowania samolotem (możliwość wpięcia słuchawek w fotel, jeżeli ma wbudowane gniazdo )
http://img.procpu.pl/allegrofoty/Cm%20Storm%20Pitch%20Pro/5.jpg
Płaski Przewód
CM Storm Pitch PRO wyposażono w płaski przewód bo takie rozwiązanie w znaczący sposób zapobiega plątaniu się kabla podczas użytkowania słuchawek. Od dawno wiadomo że najczęstszą przyczyną uszkodzenia słuchawek jest pęknięcie przeowdu wewnątrz.
Specyfikacja techniczna :


Typ słuchawek Douszne
System audio Stereo
Dynamika głośników 106 dB
Pasmo przenoszenia słuchawek 10 - 20000 Hz
Mikrofon Tak
Mocowanie mikrofonu W przewodzie
Czułość mikrofonu -42 dB
Pasmo przenoszenia mikrofonu 70 - 10000 Hz
Impedancja 16 Ohm
Złącza Mini Jack x2, Mini Jack x1
Długość przewodu 1.2 m
Komunikacja Przewodowa
Moc wejściowa 15 mW
Polecamy

<BODY><script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=9870926e-4614-4696-bc46-2ccab83e9818';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script></BODY>

Naturalny energetyk dla graczy


Zero cukru, zero kofeiny, zero tauryny, bez GMO!

od 3,00 zł!
więcej