loadingimg

Wczytuję dane...
 • Gwarancja: 24
 • Realizacja zamówienia: 24

3.5 / 37
Steelseries Siberia 150
219,00 PLN
Produkt dostępny!
1965 szt.
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

STEELSERIES SIBERIA 150

Komfort ewoluował

Lekki zestaw słuchawkowy Siberia 150 posiada konfigurowalne podświetlenie z 16,8 milionem kolorów. To nasze najbardziej komfortowe słuchawki, dopasowanie do gier PC i Mac w przystępnej cenie.

 

Podświetlenie RGB

Wyposażyliśmy naszą Syberię 150 w system podświetlania diodami LED, który może promieniować w 16,8 milionach kolorów. Stwórz swój własny styl z różnych trybów oświetlenia dzięki naszej technologii ColorShift. W łatwy sposób będziesz mógł przełączać się między kontrastowym niebieskim i pomarańczowym? A może chcesz odkryć inne żywe kolory? To wszystko jest w twoim zasięgu.

 

Lekka konstrukcja

Graj tak długo, jak chcesz. Zapewniamy Cię, że Siberia 150 będzie najlżejszym zestawem słuchawkowym jaki kiedykolwiek został zaprojektowany.

Z miękkimi skórzanym muszlami, małą wagą wytrzymałego tworzywa, można nawet zapomnieć, że masz je na sobie.

 

Usłysz to co się liczy!

Nie daj się zdekoncentrować przez hałasu z zewnątrz. Zamknięta konstrukcja muszli pozwala blokować wszelkie szumy tła tak, abyś słyszysz tylko to, czego potrzebujesz, aby wygrać.

 

Aktywny Soundscape

Wysokiej jakości komponenty zostały wybrane przez nasz zespół, tak aby upewnić się, że otrzymujesz realistyczne wrażenia audio dostosowane do zwiększania wydajności w grach. Wszystko razem tworzy naturalny dźwięk pełen  wyraźnych szczegółów.

 

Konfigurowalne audio

Gdy jesteś gotowy, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje muzyczne doznania, pobierz nasze oprogramowanie konfiguracji SteelSeries Engine 3. Ta aplikacja zawiera ustawienia korektora dla Syberii 150, aby dostosować dźwięk do własnych preferencji.

Jeśli chcesz usłyszeć najdrobniejsze szczegóły w grze, podkręć tony wysokie i średnie. Szukasz mocnych basów? Po prostu zwiększ je. Możesz również wybierać spośród różnych ustawień i zapisać konkretne opcje dla różnych gier i profili.

 

Wbudowany mikrofon

Wbudowaliśmy w lewej słuchawce mikrofon niskoprofilowy dla czystej komunikacji głosowej. Za pomocą przycisku na słuchawce wycisz mikrofon. Szybko i skutecznie!

Mikrofon został zaprojektowany, aby dostarczyć szczegółowy i wyraźny dźwięk, wyposażony w technologię DSP, które automatycznie dostosowuje poziom mikrofonu w oparciu o Twój głos i szumu tła.

 

STEELSTERIES ENGINE 3

Pobierz SteelSeries Engine 3 dla pełnej kontroli nad oświetleniem i ustawieniami.

Użyj wbudowanego CloudSync ™ technologii do tworzenia kopii zapasowych i pobieranie ustawień z chmury.


DANE TECHNICZNE

 • Przetworniki 40mm neodymowe
 • Słuchawki Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz
 • Słuchawki Czułość: 94 dB
 • Mikrofon Pasmo przenoszenia: 50-16000 Hz
 • Mikrofon: dookólna
 • Czułość mikrofonu: -38 dB
 • Impedancja mikrofonu: +2200 Ohm
 • Długość przewodu (m): 1,5 m, 5 ft
 • Typ złącza: USB
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<BODY><script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=9870926e-4614-4696-bc46-2ccab83e9818';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script></BODY>

Naturalny energetyk dla graczy


Zero cukru, zero kofeiny, zero tauryny, bez GMO!

od 3,00 zł!
więcej