loadingimg

Wczytuję dane...
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Realizacja zamówienia: 24 godziny

3.0 / 46
E-blue Biurko dla gracza
895,00 PLN
Produkt Niedostępny, zapytaj telefonicznie o dostępność.
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Pierwsze, prawdziwe biurko dla gracza

Nasze nowe biurko zostało stworzone w pełni z myślą o graczach i ich potrzebach. Zostało wyposażone w ergonomiczną powierzchnie, konfigurowalne podświetlenie z obsługa za pomocą pilota oraz przemyślany, wzmocniony design całej konstrukcji, aby sprostać trudom walki.

 

Powierzchnia

Powierzchnia użytkowa naszego biurka została przystosowana pod potrzeby graczy. Nowoczesny design pozwolił na wyszczególnienie stref użytkowych pod klawiaturę czy myszkę. Specjalnie przygotowane miejsce na mysz, zostało dodatkowo pokryte specjalnym, satynowym materiałem, który pozwoli na pewne przeniesienie ruchu myszek z sensorem laserowym oraz optycznym.

 

Ergonomia

Rozmiary naszego biurka nie są przypadkowe. Głębokość biurka zapewnia, że zawsze pozostaniesz w odpowiedniej odległości od monitora, dodatkowe miejsca podparcia  rąk na blacie biurka, zostały wydłużone redukując Twoje zmęczenie, a wydłużona szerokość, zapewni miejsce na każde akcesorium. Nie zapomnieliśmy też o specjalnie nawierconych otworach dla lepszej organizacji kabli oraz wzmocnionej konstrukcji zapewniającej stabilność na długie godziny gry.

 

Podświetlenie

Podświetlenie w dzisiejszych czasach to podstawa i symbol każdego gracza. Specjalne strefy wyposażone w podświetlenie LED zapewnią niezrównaną atmosferę, a dołączony pilot do sterowania efektami da Ci komfort użytkowania.


Wymiary produktu:

  • szerokość: 100,5 cm
  • głębokość: 80,3 cm
  • wysokość: 81 cm

Polecamy

<BODY><script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=9870926e-4614-4696-bc46-2ccab83e9818';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script></BODY>

Naturalny energetyk dla graczy


Zero cukru, zero kofeiny, zero tauryny, bez GMO!

od 3,00 zł!
więcej