loadingimg

Wczytuję dane...
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Realizacja zamówienia: 24 godzin

3.9 / 34
Roccat Juke - Karta Dźwiękowa 7.1 USB
89,00 PLN
Produkt Niedostępny, zapytaj telefonicznie o dostępność.
  • Opis produktu
  • Opinie Klientówhttp://img.procpu.pl/allegrofoty/Roccat%20Juke/1x.png

Roccat Juke to nowoczesna i zaawansowana karta dźwiękowa podłączana zewnętrznie do komputera poprzez port USB 2.0.  W dobie komputerów bazujących na płytach głównych z kiepskiej jakości kartami zintegrowanymi  gracze bardzo często muszę sięgać po drogie komponenty dźwiękowe montowane wewnątrz komputera. Owszem urządzenia te generują bardzo dobrej jakości dźwięk jednak nie można ich zabrać ze sobą co na turniejach lanowych ma znaczenie.

Dzięki karcie Roccat Juke wyoskiej klasy dźwięk masz zawsze ze sobą i zawsze tej samej jakości co znacznie zwiększy Twoją skuteczność na polu walki.http://img.procpu.pl/allegrofoty/Roccat%20Juke/2.jpg
DŹWIĘK KLASY GAMINGOWEJ

Roccat Juke to karta dźwiękowa , która zamienia zwykłę słuchawki stereofiniczne w urządzenie z  technologią Virtual 7.1. Od teraz każdy najdrobniejszy dźwięk w grach zostanie natychmiast wyłapany i przekazany do twoich uszu.        
http://img.procpu.pl/allegrofoty/Roccat%20Juke/2.jpg
http://img.procpu.pl/allegrofoty/Roccat%20Juke/1.jpg
SZEROKA KOMPATYBILNOŚĆ !

Roccat Juke to nie tylko wysokiej jakości dźwięk w każdym miejscu. Wielu producentów tworzy swoje urządzenia tak aby współpracowały jedynie z ich produktami, Rccat Juke przełamuje te bariery bo producent stworzył produkt kompatybilny niemal z każdymi słuchawkami podłączanymi za pomocą przewodu minijack. Podłączamy kartę, instalujemy steroniki, podłączamy nasze słuchawki i rozpoczynamy zabawę!


DOSKONAŁE OPROGRAMOWANIE

Roccat Juke na pierwszy rzut oka wygląda jak niepozorna kosteczka z kawałkiem przeowdu jednak gdy zainstalujemy do niej dedykowane oprogramowanie to dopiero wtedy możemy skorzystać ze wszystkich ustawień. Oprogramowanie jest bardzo intuicyjne i daje wiele możliwości konfiguracji karty.
http://img.procpu.pl/allegrofoty/Roccat%20Juke/3.jpg

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Rodzaj karty dźwiękowej Zewnętrzna
Interejs USB
Próbkowanie 24 bit
Częstotliwość próbkowania 44,1 kHz
Obsługiwane standardy dźwięku EAX 4.0
EAX Advanced HD 3.0
Dolby Digital
Rodzaje wejść / wyjść Wejście mikrofonowe - 1 szt.
Wyjście słuchawkowe - 1 szt.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<BODY><script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=9870926e-4614-4696-bc46-2ccab83e9818';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script></BODY>

Naturalny energetyk dla graczy


Zero cukru, zero kofeiny, zero tauryny, bez GMO!

od 3,00 zł!
więcej