loadingimg

Wczytuję dane...
  • Realizacja zamówienia: 24 godziny

0.0 / 0
Logitech G900 Chaos Spectrum
448,00 PLN
Produkt dostępny!
1 szt.
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Profesjonalna skuteczność

Zdobyła zaufanie najlepszych e-sportowców 

W gorączkowych chwilach opóźnienie może zadecydować o zwycięstwie lub porażce. Kiedy stawką są miliony, najlepsi profesjonalni e-sportowcy mogą polegać na myszy G900 Chaos Spectrum. Dzięki odświeżaniu położenia co 1 ms i zoptymalizowanemu połączeniu bezprzewodowemu 2,4 GHz mysz Chaos Spectrum zapewnia niesamowity czas reakcji, co pozwala precyzyjnie celować na poziomie zawodowym.

Nasz najbardziej precyzyjny czujnik optyczny

Precyzja pojedynczych pikseli 

Mysz Chaos Spectrum została wyposażona w czujnik optyczny PMW3366, który jest powszechnie uważany za najlepszy czujnik do myszy do gier na rynku. PMW3366 nie wykonuje w ogóle wygładzania, filtrowania ani akceleracji w całym zakresie czułości (200-12 000 dpi), co oznacza doskonałą precyzję śledzenia i spójny czas reakcji niezależnie od szybkości. Aby uzyskać jeszcze większą precyzję i szybkość, można wykonać dopasowanie do powierzchni w oprogramowaniu Logitech Gaming Software w celu dostrojenia czujnika do powierzchni grania.

Lekka konstrukcja

Niezwykła wygoda i szybkość 

Każdy element myszy Chaos Spectrum zoptymalizowano w celu zredukowania ciężaru przy zachowaniu stabilności. Każdy element myszy został przeanalizowany i dostosowany w celu usunięcia niepotrzebnych miligramów — od cienkich odlewów ścianek po zagłębioną „szprychową” konstrukcję błyskawicznego przewijania. Wynikiem tego jest mysz bezprzewodowa ważąca zaledwie 107 g, która maksymalizuje komfort podczas używania przez długi czas i zapewnia szybszą reakcję na ruch.

 
 

Kształt dostosowany do obu rąk

Możliwość dostosowania do Twojej dłoni i Twojego stylu 

W pełni konfigurowalny układ przycisków i kształt dostosowany do obu rąk umożliwia użycie myszy przez osoby prawo- i leworęczne, praktycznie niezależnie od stylu trzymania: mysz można chwytać całą dłonią, palcami lub tylko koniuszkami palców.

Energooszczędna technologia

Dla gier wymagających długiego czasu działania 

Mysz Chaos Spectrum wyposażono w nową, wyjątkową technologię strojenia zegara, która znacząco redukuje zużycie energii, przez co możesz grać bez przerw przez 32 godziny — czyli przez cały weekend z zawodami — po jednym naładowaniu.*  Asystent baterii w oprogramowaniu Logitech Gaming Software przedstawia poziom naładowania i szacowany pozostały poziom żywotności akumulatora.

Wyjątkowa technologia strojenia zegara

Szybsza i bardziej niezawodna 

Technologia strojenia zegara myszy Chaos Spectrum maksymalizuje szybkość i żywotność akumulatora, a zarazem minimalizuje pogorszenie działania w wyniku typowych czynników, takich jak temperatura, wilgotność, starzenie się i różnice między częściami.

Przyciski z mechanizmem obrotowym

Szybkie, precyzyjne i niezawodne klikanie 

W lewym i prawym przycisku myszy umieszczono system naciągu z metalową sprężyną i metalowe zawiasy obrotowe, aby zapewnić wyraźne kliknięcie z błyskawiczną reakcją. Ten system pozwala zredukować zakres początkowego ruchu między przyciskami i przełącznikami, a także zmniejsza siłę wymaganą do kliknięcia, co zapewnia szybszy powrót po każdym kliknięciu. Ponadto ten system pomaga uzyskać mniejszą, spójniejszą i bardziej przewidywalną siłę kliknięcia między kolejnymi kliknięciami.

11 programowalnych przycisków

Sterowanie na wyciągnięcie dłoni 

Użyj oprogramowania Logitech Gaming Software, aby zaprogramować ulubione polecenia i makra, przypisując je do 11 przycisków.

Programowalne podświetlenie RGB

Wybierz spośród 16,8 miliona kolorów 

Mysz Chaos Spectrum ma dwie strefy podświetlenia, które można dostosować niezależnie w celu dopasowania do własnego stylu, systemu lub otoczenia. Oprogramowanie Logitech Gaming Software umożliwia wybieranie ze spektrum 16,8 miliona kolorów oraz synchronizowanie wzorów i efektów podświetlenia z innymi urządzeniami Logitech G.

Przewodowa i bezprzewodowa

Zalety obu rozwiązań 

Podłącz kabel do przesyłania danych i ładowania, aby płynnie przełączać się między trybem przewodowym i bezprzewodowym bez przerywania gry.

Specyfikacja techniczna :

Nazwa produktu Logitech G900 Chaos Spectrum
Rodzaj myszy Hybryda
Typ złącza USB
Sensor Optyczny
Rozdzielczość sensora 12000dpi
Liczba przycisków 11
Systemy operacyjne • Microsoft Windows 7 • Microsoft Windows 8 • Microsoft Windows 10
Cechy dodatkowe Czujnik: PMW3366
Wskaźniki (LED): tak, RGB
kółko błyskawicznego przewijania, regulacja czułości podczas gry, do 5 wbudowanych profili
Żywotność akumulatora Domyślne podświetlenie: 24 godzin Bez podświetlenia: 32 godzin
Format danych USB (16 bitów na oś)
Raportowanie położenia przez USB: 1000 Hz (1 ms)
Odświeżanie położenia w trybie bezprzewodowym: 1000 Hz (1 ms)
Technologia bezprzewodowa: własna, 2,4 GHz
Mikroprocesor: 32-bitowy ARM
Maks. przyspieszenie: > 40 G*
Gwarancja 24 miesiące

    • EAN: 
    • Kod_producenta: 
    • 910-004608
Polecamy

<BODY><script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=9870926e-4614-4696-bc46-2ccab83e9818';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script></BODY>

Naturalny energetyk dla graczy


Zero cukru, zero kofeiny, zero tauryny, bez GMO!

od 3,00 zł!
więcej