loadingimg

Wczytuję dane...
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Realizacja zamówienia: 24 godzin

4.1 / 252
Razer Deathadder CHROMA - Doskonała do FPS
289,00 PLN
Produkt Niedostępny, zapytaj telefonicznie o dostępność.
 • Opis produktu
 • Filmy video
 • Opinie Klientów

Razer DeathAdder Chroma

Najlepsza gamingowa myszka powraca!
jeszcze lepsza!

Ergonomiczny kształt, wybrany przez najlepszych graczy eSportu

Zaprojektowana, aby idealnie leżeć w Twojej dłoni, ergonomiczny kształt myszy Razer DeathAdder Chroma daje graczom najbardziej komfortowe wrażenia z gier, szczególnie w wymagających walkach. Dzięki gumowym uchwytom bocznym, Razer DeathAdder Chroma daje Ci perfekcyjną kontrolę przez długi grania. 

Razer Deathadder Chroma

Sensor optyczny wraz z zaawansowanym systemem trakcji

Razer DeathAdder Chroma jest wyposażony w optyczny sensor 10,000dpi, zdolnym do ruchu myszy aż do 200 cali na sekundę oraz  przyspieszenia 50G. Oznacza to, że można ją przesuwać zarówno szybko jak i wolno, a zawsze będzie reagować z największą dokładnością i płynnością

Wraz z niesamowitą ilością danych dostarczonych przez śledzenie trakcji w Razer Synapse: Statystyki i Strefy aktywności, masz możliwość dostosować Razer DeathAdder Chroma do indywidualnego stylu gry i poprawić swoją dokładność. 

mysz Razer Deathadder Chroma

Podświetlenie CHROMA wraz z konfigurowalnymi 16,8 mln kolorów

Nieważne, czy jesteś w nastroju na niebieski kolor, pastelowy róż lub znanej zieleni Razer, możesz podświetlić kółko myszy oraz logo Razer tak jak tego chcesz. Wszystko możesz ustawić w Razer Synapse. 

mysz gamingowa Razer Deathadder Chroma
Funkcje:

Scroll

Kółko przewijania jest tak samo ważne w trakcie przewijania długich stron internetowych i dokumentów, jak do gier. Bez względu czy to jest zbliżenie, rzut granatem lub powiększanie mapy bitwy, Twój scroll musi być bardzo wytrzymały i przygotowany do ciężkiej pracy.Dlatego scroll w myszy Razer może się obracać setki milionów razy w ciągu swojego życia, i nadal posiadać dokładnie taką samą dokładnością, jak przycisk myszy.

 

Super czułe przyciski  

Od pierwszej myszy, którą Razer stworzył, aż do teraz, przyciski myszy są czułe nawet na dotknięcie włosem. Aby zagwarantować Ci absolutną pewność, wykorzystane zostały bardzo trwałe przełączniki Omron, abyś mógł poczuć wyraźne kliknięcie z każdym przyciśnięciem.

Zoptymalizowana waga

Waga myszy miała znaczący wpływ przy projektowaniu Razer DeathAdder Chroma. Zbyt ciężka mysz utrudniłaby ruchy, podczas gdy zbyt lekka myszy mogłaby być zbyt niewygodna w kontroli. Konstrukcja Chroma Razer DeathAdder oraz dobór wnętrza sprzętu sprawiła, że mysz posiada idealny rozkład masy dla doskonałej kontroli. 

Synapse

Synapse to nie tylko standardowe oprogramowanie myszy. Posiada wiele podstawowych i zaawansowanych funkcji konfiguracyjnych, aby Twój Razer DeathAdder Chroma działał dokładnie tak, jak tego chcesz.

Śledzenie podnoszenia

Gracze niskiej czułości, którzy podnoszą inne myszy mogą spotkać drgania kursora na ekranie w trakcie odrywania myszy od powierzchni ponieważ śledzenie jest nadal aktywne. Jest to wielki minus dla graczy, którzy potrzebują absolutnej dokładności w ich grach, a przesunięty kursor  z celu może oznaczać różnicę między wygraną, a przegraną.

Z Razer DeathAdder Chroma, zaraz po skalibrowaniu sensora do powierzchni, można dostosować wysokość, na której śledzenie trakcji zostaje wyłączone. Usuwa to drgania kursora, a cel pozostaje martwy nawet podczas przemieszczania się. 

Kalibracja powierzchni

Kalibrując mysz Razer DeathAdder Chroma do określonej powierzchni, umożliwia to sensorowi rejestrowanie koloru powierzchni, topografii oraz inne właściwości. Różne rodzaje powierzchni są wykrywane w trakcie przesuwania mysz, następnie są porównane do pierwotnego zapisu, dzięki czemu sensor reaguje szybciej i dokładniej.

Nieograniczone profile i inne konfiguracje

Każdy mecz jest inny i ma swój własny zestaw wymagań w zakresie kontroli. Nie jesteś już ograniczony przez pokolenie wbudowanej pamięci w urządzenia. Razer Synapse przenosi mózg myszy Razer DeathAdder Chroma do chmury, zwiększając liczbę profili, które można zapisać, i pozwala na stworzenie dłuższych, bardziej skomplikowanych makr.

 

Komunikacja między urządzeniami

Sparuj dwa peryferia od Razer'a w celu stworzenia wymarzonego comba do gier. Będziesz mógł tymczasowo zmienić czułość myszy Razer, przytrzymując odpowiedni przycisk na klawiaturze Razer lub szybko zmienić profile klawiatury, za pomocą scrolla myszy, razem ze zmianą oświetlenia odzwierciedlającego te zmiany. Będziesz mógł stworzyć makra na myszy i używać ich na klawiaturze, nie ma ograniczeń co do tego, co możesz zrobić dzięki Razer Synapse

Przyciski

myszka dla graczy Razer Deathadder Chroma

 1. Lewy przycisk
 2. Kółkiem i przycisk środkowy
 3. Prawy przycisk myszy
 4. Pierwszy boczny przycisk
 5. Drugi boczny przycisk

Specyfikacja:
 • optyczny sensor 10000dpi
 • ergonomiczny praworęczny kształt z gumowymi bocznymi panelmi
 • podświetlenie chroma z 16,8 milionami kolorów
 • razer sysnapse
 • 5 super-czułych przycisków
 • odświeżanie 1000Hz
 • ustawianie czułości w "locie"
 • aż do 200 cali na sekundę / przyspieszenie 50g
 • pozłacane złącze USB
 • wymiary:
      długość: 127mm
      szerokość: 70mm
      wysokość: 44mm
 • waga: około 105g
  Polecamy
  Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

  <BODY><script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=9870926e-4614-4696-bc46-2ccab83e9818';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script></BODY>

  Naturalny energetyk dla graczy


  Zero cukru, zero kofeiny, zero tauryny, bez GMO!

  od 3,00 zł!
  więcej