loadingimg

Wczytuję dane...
Bestsellery
Subskrypcja
Zapisz się do newslettera:
O Nas


ProCpu to sklep internetowy z wieloletnią już tradycją, stworzony z myślą o profesjonalnych Graczach. Cała nasza oferta została przygotowana specjalnie z myślą o nich. Każdy progamer chce posiadać dobry sprzęt, który w pewnym stopniu pomaga osiągać lepsze wyniki. Wysokiej klasy myszka pomaga zdobywać szybkie i skuteczne fragi w takich grach jak Quake czy Counter-Strike zaś rasowa klawiatura w znacznym stopniu poprawia efektywność gry w Warcraftach czy Starcrafcie. Oczywiście oferowane produkty nie są skierowane jedynia dla graczy w wyżej wymienione gry. Naszym zdaniem każdy kto spędza znaczą część swojego wolnego czasu na graniu we wszelkiej maści gry, powinien mieć komfort i przyjemność  a oferowana przez nas gama produktów napewno pozwala osiągnąć ten cel.

                    

Oto zalety naszego sklepu:


Super szybka dostawa
Jedną z najważniejszą rzeczy w sklepie internetowym jest ultra szybka realizacja zamówienia. Nasi pracownicy kontrolują złożone zamówienia codziennie od wczesnych godzin porannych do godziny 24.00. Dzięki temu każde nowe zamówienie jest realizowane zawsze tego samego lub następnego dnia. Zakupy z naszego sklepu docierają za pośrednictwem firm kurierskich nawet na następny dzień!

Najniższe ceny

Kolejnym nasz atut to bardzo niskie ceny, dobrze wiemy że prawdziwy progamer to człowiek młody, który uczęszcza jeszcze do szkoły i nie pracuje. Dlatego musi liczyć się z każdym przysłowiowym groszem i zawsze będzie szukać najtańszej oferty. Taką własnie ofertę staramy się zawsze przygotować dla wszystkich naszych klientów.

U nas kupisz sprzęt, którego nie uświadczysz w zwykłym sklepie
Progamerzy to w 100% społeczność internetowa. Spędzają większość swojego czasu na treningach i zawodach. Nie mają czasu szukać w miejscowych sklepach wyspecjalizowanego sprzętu, którego i tak tam nie znajdą lub jest tylko na zamówienie. Wygodniej jest zamówić towar w  naszym sklepie internetowym i spokojnie czekać na dostawę a do tego ceny napewno są o wiele bardziej konkurencyjne niż w zwykłych sklepach.

Prostota obsługi sklepu
Całe zakupy możesz zrobić w naszym sklepie zaledwie w kilka minut. Cały system jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Formularz danych osobowych przy realizacji zawiera tylko niezbędne dane i nie zabiera Twojego cennego czasu.

Zakupy 24 godziny na dobę.

W naszym sklepie możesz dokonywać zakupów  praktycznie o każdej porze dnia i nocy. Nasz system informuje nas natychmiastowo o złożonym zamówieniu, dzięki czemu towar wysyłamy niemal natychmiastowo.

U nas masz możliwość zwrotu zamówionych towarów
W myśl nowych przepisów dotyczących handlu w Internecie przysługuje Państwu prawo do odstąpienia od umowy kupna w terminie 14 dni kalendarzowych, a nasza firma jest zobowiązana do zwrotu pełnej ceny towaru z wyłączeniem kosztów przesyłki. Warunkiem zwrotu jest zachowanie produktu w formie nienaruszonej. Regulamin zwrtotów znajduje się w zakładce Regulamin sklepu.

<BODY><script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=9870926e-4614-4696-bc46-2ccab83e9818';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script></BODY>

Naturalny energetyk dla graczy


Zero cukru, zero kofeiny, zero tauryny, bez GMO!

od 3,00 zł!
więcej