loadingimg

Wczytuję dane...
  • Realizacja zamówienia: 24 godziny

0.0 / 0
Skin CS:GO FadeCase Huntsman Fade replika kolekcjonerska
99,00 PLN
Produkt dostępny!
2 szt.
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

FADECASE HUNTSMAN
 
Skins get real. 


Dziś jest ten dzień w którym, będziesz mógł spełnić swoje marzenie o prawdziwej replice noża z gry CS:GO. Firma FadeCase stworzyła dla was repliki noży z gry z dbałością, w restrykcyjnie sprawdzanej produkcji oraz z użyciem najwyższej jakości materiałów. Celem firmy FadeCase jest, aby wygląd repliki był jak najbardziej zbliżony do noży z gry, idealny dla miłośników CS:GO i kolekcjonerów.

 

JAKOŚĆ

Nasze produkty przechodzą szereg testów jakości i są produkowane przez wykwalifikowanych rzemieślników. Każdy z naszych noży to starannie wyselekcjonowanych model, który spełnia nasze wymogi jakości. Noże replik są inspirowane grą CS: GO, a wykonane są z najlepszych materiałów, między innymi stali nierdzewnej.

 

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Pamiętaj, że każda z naszych replik to przedmiot kolekcjonerski. Traktuj go odpowiedzialnie i używaj z rozwagą.

  
 

REPLIKI

Repliki FadeCase są łatwe do rozpoznania, zwłaszcza dla graczy CS: GO. Nie przegap okazji i zamów swój ulubiony nóż już dziś!

Fadecase Huntsman

Huntsman został zaprojektowany aby sprostać potrzebom nowoczesnych bitwom taktycznym. Oferujemy oryginalną replikę w wielu różnych wzorach, a wszystko to w jakości Factory New (FN).

 

Specyfikacja:

  • Długość ostrza: 18 cm
  • Wykończenie: Stal nierdzewna, Włókno szklane

    • EAN: 
    • Kod_producenta: 
Polecamy

<BODY><script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'http://')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=9870926e-4614-4696-bc46-2ccab83e9818';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script></BODY>

Naturalny energetyk dla graczy


Zero cukru, zero kofeiny, zero tauryny, bez GMO!

od 3,00 zł!
więcej