loadingimg

Wczytuję dane...
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Realizacja zamówienia: 24 godziny

3.9 / 21
Roccat Ryos MK Glow Cherry MX Black
369,00 PLN
569,00 PLN
Oszczędzasz: 200.00 PLN
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
 • Opis produktu
 • Filmy video
 • Opinie Klientów
http://img.procpu.pl/allegrofoty/Roccat%20Ryos%20MK%20Glow/1.pngROCCAT™ Ryos MK Glow to najbardziej zaawansowana i konfigurowalna mechaniczna klawiatura, która kiedykolwiek powstała. Z wieloma opcjami konfigurowania ustawień oraz możliwości wybrania podświetlenia przełącznika Cherry MX z pośród czterech kolorów uwolnisz swoją wewnętrzną gamingową bestię.

http://img.procpu.pl/allegrofoty/Roccat%20Ryos%20MK%20Glow/2.png

DOPASUJ PODŚWIETLENIE

Dzięki dużej mocy diod LED, które znajdują się pod każdym klawiszem, podświetlenie w Ryos MK Glow świeci jak w żadnej innej klawiaturze. Użytkownik może także wybrać jego poziom dopasowany do aktualnych warunków oświetleniowych, aby uniknąć zmęczenia oczu.

KONFIGURACJA KLAWISZY DOPASOWANA DO KAŻDEJ GRY

Z Ryos MK Glow, Easy-Shift[+]™ klawiatura stanie się odmieniona. Wspólnie z technologią Easy-Shift[+]™ i klawiszem FN, możesz przypisać dodatkową funkcję praktycznie do każdego klawisza na klawiaturze.  Dodatkowo możesz przechowywać ponad 500 makr w pamięci keyboardu, dzięki czemu skonfigurujesz klawisze pod każdą grę.

NIEZAWODNY ANTI-GHOSTING                                   

Ryos MK Glow oferuje ultra zaawansowany anti-ghosting. Oznacza to, że bez względu na to, jak szalone będą Twoje sesje gier, klawiatura będzie zawsze rejestrować każde naciśnięcie klawisza i nigdy nie zawiedzie.


PROCESOR ARM CORTEX

Dzięki 32-bitowemu procesorowi ARM Cortex klawiatura oferuje wiele wcześniej wspomnianych możliwości technologicznych i nigdy nie zawiedzie podczas batalii. Zaś 2MB pamięci flash pozwoli na przechowywanie konfiguracji użytkownika..


http://img.procpu.pl/allegrofoty/Roccat%20Ryos%20MK%20Glow/3.png

POCHWAL SIĘ OSIĄGNIĘCIAMI

Z ROCCAT ™ R.A.D. nigdy nie przegapisz podstępu. Obserwuj swoje umiejętności i osiągnięcia na zestawieniu przeglądów ważnych statystyk, wygrywaj nagrody po ukończeniu istotnych etapów, a następnie pochwal się znajomym na Facebooku lub innych mediach społecznościowych.
http://img.procpu.pl/allegrofoty/Roccat%20Ryos%20MK%20Glow/4.png

PRZEŁĄCZNIKI DOSTOSOWANE DO POTRZEB GRACZY

Ryos MK Glow została zaopatrzona w wytrzymałe, mechaniczne przełączniki klawiszy Cherry MX, które wytrzymują ponad 50 milionów naciśnięć. Warstwa klawiszy została wzmocniona laserowo oraz warstwą UV.


POWIERZCHNIA ODPORNA NA SMUGI

Powierzchnia Ryos MK Glow została pokryta specjalną warstwą zwaną micro-dotted, której pionierem jest firma ROCCAT. Dzięki niej klawiatura zawsze będzie gładka i błyszcząca, bez pozostawionych odcisków palców. Ponieważ powierzchnia micro-dotted jest bardzo wypolerowana, Ryos MK Glow oprze się każdej smudze.PEŁEN KOMFORT I WYGODA

Optymalnej wielkości Ryos MK Glow zapewnia całkowitą stabilność i komfort dla hardcorowych graczy. Olbrzymiego rozmiaru podkładka pod nadgarstki jest w pełni zintegrowana, więc użytkownik może polegać na klawiaturze, co daje solidne wsparcie w obliczu walki. Dzięki dużemu wymiarowi podkładki nadgarstki idealnie się do niej dopasują, a użytkownik nie zazna napięcia mięśni czy zmęczenia nawet podczas długich sesji gier.


BEZ PLĄTANINY PRZEWODÓW

Pod Ryos MK Glow znajduje się doskonale usytuowany zestaw pięciu powłok gumowych i dwa chowane stabilizatory, dzięki czemu klawiatura zawsze pozostanie w miejscu, na którym ją umieściłeś. Keyboard posiada pleciony kabel i wygodny kanał kablowy, dzięki czemu każdy przewód pozostanie na swoim miejscu, a użytkownik uniknie bałaganu.

Cechy produktu:

 • klawiatura mechaniczna
 • przełączniki Cherry MX Black
 • każdemu z klawiszy można przypisać drugą funkcję
 • możliwe makropolecenia
 • Anti-Ghosting
 • 32-bitowy procesor ARM Cortex
 • 2MB pamięci flash
 • podkładka pod nadgarstek


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
   Autoryzowany Sklep


Tylko oryginalne produkty marki SteelSeries

darmowa wysyłka
serwis door to door
więcej

<BODY><script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'http://')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=9870926e-4614-4696-bc46-2ccab83e9818';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script></BODY>